Walidacja Twoja firma

Zatwierdzając swoją firmę, potwierdzasz, że rzeczywiście reprezentujesz Twoja firma a wypełnione dane rejestracyjne są dokładne. Sprawdzając firmy, chcemy uniknąć przypadków, w których ktoś rejestruje dane niepowiązanej firmy lub podaje fałszywe dane identyfikacyjne.

Możesz wysłać dokument:

  • Przez witrynę:
  • Przez e-mail:
  • Przez WhatsApp: (+4) 0771 111 444
  • Faksem: (+4) 031 780 0331

Akceptujemy zarówno zeskanowane dokumenty, jak i zdjęcia zrobione za pomocą telefonu komórkowego lub aparatu fotograficznego.

Plany i ceny

Jak długo trwa sprawdzanie poprawności?

W zależności od ilości pracy może to potrwać od 2-3 minut do kilku godzin od momentu otrzymania żądania weryfikacji. Proszę zauważyć, że nasz program roboczy to Poniedziałek – Piątek, 08:00 - 16:00 (UTC+2). Wykonujemy walidacji w weekendy i poza godzinami pracy tylko sporadycznie.

Co się stanie, jeśli odmówię, aby potwierdzić?

Walidacja jest procesem dobrowolnym. Oczywiście możesz nie zatwierdzać swojej firmy, ale w takim przypadku nie będziesz w stanie zobaczyć danych kontaktowych innych użytkowników ani uzyskać dostępu do niektórych sekcji witryny.

Poufności informacji

Proces sprawdzania oryginalności jest ściśle poufny. Dokumenty, które otrzymamy, będą wykorzystywane wyłącznie do celów walidacji.