Międzynarodowa giełda ładunków

Cargopedia to międzynarodowa giełda ładunków, która pomaga przewoźnikom znaleźć ładunki do transportu, a spedytorzy znajdują ciężarówki do przewozu ładunków.

Dostępny w ponad 10 językach, Cargopedia to giełda transportowa dostępna dla każdej firmy i każdej osoby.

Nowoczesna giełda ładunków. 100% internetowych.

Stworzyliśmy niezwykle przyjazny i łatwy w użyciu interfejs. Niezależnie od tego, czy używasz smartfona, tabletu, laptopa czy komputera, Cargopedia idealnie dopasuje się do rozmiaru ekranu.

Cargopedia działa jako strona internetowa i nie wymaga dodatkowej instalacji oprogramowania. Oznacza to, że jest on dostępny wszędzie, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu podłączonym do Internetu.

Powiadomienia e-mail i SMS

Z nami nie przegapisz żadnych ogłoszenie! Otrzymuj powiadomienia, gdy zostaną opublikowane nowe ładunków lub nowe ciężarówki pasujące do twoich ogłoszenia.

Odpowiednie ładunków lub ciężarówki, na trasie lub na powrocie

Brzmi nieźle? Cargopedia sugeruje je automatycznie na stronie każdej ogłoszenie.

Ładunków mapa i ciężarówek mapa

Na Cargopedia możesz zobaczyć towary i ciężarówki dostępne na mapie!

Zaawansowany system wewnętrznej komunikacji

Cargopedia używa zaawansowanego, hybrydowego systemu przesyłania wiadomości e-mail / czatu. Jeśli wyślesz wiadomość do członka online, otrzyma ją natychmiast. W trybie offline zostanie wysłany e-mail.

Czy wspomnieliśmy, że do wiadomości można dołączać obrazy, pliki PDF, Word lub Excel?

Co więcej, możesz wysyłać wiadomości do innych użytkowników Cargopedia bezpośrednio ze strony głównej!

Elastyczne miejsca docelowe: w dowolnym miejscu w kraju, w dowolnym miejscu lub w dowolnym miejscu w Unii Europejskiej

Twoja ciężarówka nie ma ustalonej trasy? Nie ma problemu, możesz wybrać lokalizację lub region odlotów i dotrzeć jako elastyczny punkt docelowy, np. W dowolnym miejscu w Unii Europejskiej.

Odpowiednie stypendium dla każdej firmy

Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą z kilkoma pracownikami, czy dużą z dziesiątkami lub setkami pracowników, Cargopedia dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Możesz zdefiniować wiele lokalizacji dla swojej firmy, każda z własnymi użytkownikami / osobami kontaktowymi.

Każda waluta, również wyświetlana automatycznie w Twojej walucie krajowej

Kto opublikował ogłoszenie określił cenę w innej walucie? Cargopedia wyświetli odpowiednią cenę w PLN (lub w walucie Twojego kraju), po kursie dnia.

Kalkulator odległości i kalkulacji kosztów, europejskie ograniczenia dotyczące pojazdów ciężarowych, europejskie ceny paliwa

Cargopedia jest jedyną witryną, która pokazuje dzienne koszty oleju napędowego, benzyny i gazu płynnego w większości krajów europejskich oraz godzinowe ograniczenia ruchu ciężarówek. Cargopedia ma również bardzo przydatną funkcję do obliczania odległości i kosztów trasy, w oparciu o średnie zużycie.

Opublikuj tyle ogłoszenia, ile chcesz, za darmo!

Rejestracja i publikowanie są bezpłatne w Cargopedia! Bezpłatny abonament daje dostęp do wszystkich podstawowych funkcji witryny. Jeśli chcesz uzyskać więcej funkcji, zawsze możesz przejść na abonament Standard lub Premium.